Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
info
- Dostava v roku (dni): 2
- Znamka: GMKtec
- Teža škatle: 1.50kg
- Velikost škatle: 15.80cm x 16.40cm x 12.00cm
- EAN: 6972570962269
- 1 škatla: 1
- (RRP) Maloprodajna cena v €: 579
- Carinska tarifa: 84714140
GMKtec M3 MINI je kompakten računalnik (114 × 106 × 42.5 mm), primeren za domačo in profesionalno uporabo. Opremljen je z Intel i5-12450H 8-jedrnim procesorjem in grafičnim čipom Intel UHD 48 EU, kar zagotavlja visoko zmogljivost. Podpira hkratni prikaz slike na treh monitorjih preko 2× HDMI 2.0 in DisplayPort 1.4. Vnaprej je nameščen Windows 11 Pro, naprava pa podpira tudi Linux.
Velika kapaciteta:
Opremljen je s 16GB RAM-a in 512GB SSD, kar zagotavlja veliko prostora za programe, datoteke in projekte.
Hitro povezovanje:
Ponuja hitro in stabilno Dual Band Wi-Fi 6 2x2 2400 Mbps povezavo, Bluetooth 5.2 in RJ45 priključek, ki omogoča 2.5G žično internetno povezavo.
Učinkovita zmogljivost:
Intel i5-12450H zagotavlja tekoče delovanje v vsakdanjih in zahtevnejših opravilih. UHD grafični čip (48EU) ter PCIe 3.0 omogočata hitrosti branja do 3500 MB/s.
Premišljena zasnova:
Dvojni bakreni turbini in ventilator skrbijo za hlajenje. Priložen je VESA nosilec za montažo. Na voljo so številni priključki: 2x HDMI, USB-C/DP1.4, 3x USB 3.2, 1x USB 2.0, 3.5 mm audio in 1x RJ45.
Specifikacije:
• Dimenzije: 114 × 106 × 42.5 mm
• Material ohišja: kovinski okvir, kaljeno steklo, plastično dno
• Teža: 430 g
• Procesor: Intel i5-12450H 4,4 GHz 45 W
• RAM: 16GB DDR4 3200
• SSD: M.2 2280 512GB (vgrajen), podpora do 2 TB; dodatno M.2 2242 SATA do 2 TB
• Video izhodi: 2× HDMI, 1× Type-C (DP 1.4)
• Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
• LAN: 1x 2.5G LAN (2500M/1000M/100M/10M)
• 1x USB-A 2.0A
• 3x USB-A 3.2
• 1x RJ45
• Avdio vhod/izhod: 1x 3.5 mm
• OS: Windows 11 Pro (nameščen), podpora Linux
• VESA: da
• MINI PC M3
• Napajalnik + kabel
• HDMI kabel
• VESA nosilec + vijaki
Tehnične informacije
| Namen uporab | Pisarna |
| Procesor | Intel Core i5 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Garancija | 12 |
| Barva | Črna |
Varnost izdelka
| Varnostne slike izdelkov | Odpri povezavo |
| Informacije o proizvajalcu | Shenzhen GMK Technology Co., Ltd | 4/F, Yifenghua Industrial Park, Huaning Rd, Longhua Dist, 9 518109 Shenzhen, China | [email protected] |
| EU odgovorna oseba | TB EC REP EUROPEAN SL | Calle Marcelo Usera 60 28026 Madrid, Spain | [email protected] |
| Varnostna navodila | Odpri povezavo |
| Tehnične informacije | |
| Namen uporabe računalnika | Pisarna |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Tip računalnika | mini |
| Grafična kartica | Integrirana |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Garancija | 12 |
| Barva | Črna |
| Neto teža (kg) | 0.43 |
| Teža bruto (kg) | 1.50 |
| Varnost izdelka | |
| Varnostne slike izdelkov | Kliknite za odpiranje |
| EU odgovorna oseba | TB EC REP EUROPEAN SL | Calle Marcelo Usera 60 28026 Madrid, Spain | [email protected] |
| Informacije o proizvajalcu | Shenzhen GMK Technology Co., Ltd | 4/F, Yifenghua Industrial Park, Huaning Rd, Longhua Dist, 9 518109 Shenzhen, China | [email protected] |
| Varnostna navodila | Kliknite za odpiranje |









